Bičių pienelis su medumi, 100 g (10% gryno pienelio)

35,00 

Išsaugokite gyvybingumą. Prailginkite savo gyvenimą. Stiprinkite imunitetą. Bičių pienelio, kaip antibiotiko, poveikis įrodytas moksliniais tyrimais. Bičių pienelis naikina daugybę ligų sukėlėjų. Be to, jis gerina kraujotaką, o tai teigiamai veikia kraujospūdį, širdies veiklą ir kraujotakos sistemą. Įvairios bičių pienelyje esančios medžiagos padeda organizmui naudoti maiste esančią energiją ir jį stiprina. Šis produktas gerina virškinimo organų…

Išsaugokite gyvybingumą.
Prailginkite savo gyvenimą.
Stiprinkite imunitetą.

Bičių pienelio, kaip antibiotiko, poveikis įrodytas moksliniais tyrimais. Bičių pienelis naikina daugybę ligų sukėlėjų. Be to, jis gerina kraujotaką, o tai teigiamai veikia kraujospūdį, širdies veiklą ir kraujotakos sistemą. Įvairios bičių pienelyje esančios medžiagos padeda organizmui naudoti maiste esančią energiją ir jį stiprina. Šis produktas gerina virškinimo organų veiklą, žadina apetitą. Bičių pienelis padeda įveikti daugelį odos ligų.

Bičių pienelyje gausu biologinių medžiagų, todėl jis suteikia jėgų, energijos, kelia nuotaiką ir turi teigiamos įtakos dvasinei būsenai. Bičių pienelis padeda sėkmingai gydytis nuo nesunkios depresijos.

Taip pat tinka širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai. Veiklioji medžiaga acetilcholinas ir gausybė bičių pienelyje esančių bioflavonoidų derina kraujotaką ir padeda išvengti aterosklerozės. Aterosklerozė dažnai yra infarkto, insulto ir kojų kraujotakos sutrikimų priežastis, todėl žmonėms su šia problema bičių pienelis tikrai veiksminga profilaktikos priemonė.

Bičių pienelio negalima vartoti žmonėms, sergantiems antinksčių ligomis, ūminėmis vidaus ligomis ar paūmėjus lėtinėms ligoms. Paaugliams brendimo metu (dėl didelio hormonų kiekio pienelyje).
Bičių pienelį vartokite ryte, 30 minučių iki valgio.

Bičių pienelį su medumi laikykite šaldytuve. Medus veikia kaip konservantas.
Grynas pienelis laikomas šaldiklyje.

Prieš vartodami bičių preparatus pasitarkite su Jus gydančiu gydytoju, apiterapeutu.

Remtasi ir apibendrinta pagal A. Gendrolio „Sveikas ir ilgas gyvenimas su bičių produktais“ ir A. Amšiejaus „Bičių metai“ knygas.

 

Kilmės šalis:
Lietuva

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

* būtina įrašyti

Verslo Dovanos
nuo 6.49 €
verslo dovanos