Apie mus

„Šerkšno medus“ – tai pomėgis, prasidėjęs nuo kelių žmonių rankų darbo ir išaugęs į neatsiejamą bičių ir Šerkšnų šeimos gyvenimą bei verslą.

bites-8-min

Bitininkauti pradėjome dar 1982 m., kai Jurgis ir Regina Šerkšnai įsigijo pirmąjį avilį. Iki tol Regina Šerkšnienė studijavo bitininkystę tuometiniame I. Mičiūrino žemės ūkio technikume Kaune. Baigusi studijas dirbo Lietuvos žemdirbystės mokslinių tyrimų instituto bityne Dotnuvoje, o nuo 1978 m. prižiūrėjo kolūkio bites. Kolūkiui iširus, įsigijo dalį jo bityno ir kartu su vyru toliau augino bites Raseinių rajone.

bites-7-min

Šiuo metu bičių šeimų turime jau apie 500. Prie tėvų prisijungė sūnus Dainius su šeima, kuris pradėjo modernizuoti ūkį. Medaus išsukame vis daugiau, tad paramų dėka atnaujinome gamybos patalpas, nusipirkome modernią įrangą: naujus medsukius, atakiavimo stakles, fasavimo ir etiketavimo mašinas.

bites-1-min

Šių investicijų ėmėmės siekdami gauti Kokybės sertifikatą, kuris reiškia, jog dėl tam tikrų ūkininkavimo ar gamybos būdų naudojimo, produkcija pasižymi ypatingomis savybėmis. „Šerkšno medaus“ bitės yra gydomos tik ekologiškais vaistais, aviliai yra mediniai, bityno vieta parenkama laikantis NKP „Nacionalinė Kokybės Produkto“ reikalavimų, o medaus gavybos technika atitinka ES standartus.

bites-3-5b-min

Norėdami pasiūlyti naudingų paslaugų bitininkams įsigijome bičių duonos kūlimo mašiną bei džiovyklę, o kitokio skonio mėgėjams pradėjome gaminti medų su liofilizuotais, tik Lietuvos ūkiuose užaugintais produktais. Dar viena mūsų naujovė – kreminis medus. Šį produktą išgauname naudojant modernią kreminio medaus gaminimo technologiją, leidžiančią sukurti unikalią medaus konsistenciją.

regina-dainius-meta-rapse

Bitelės dirba mums, o mes – joms, todėl ypatingą dėmesį skiriame visiems, kurie savo prekybos neįsivaizduoja be išskirtinės kokybės natūralios bičių produkcijos.

Dabar belieka mums ir jums susipažinti!

Apsilankykite mūsų parduotuvėlėje Spauda rašo apie mus