Bičių medaus ir kvepalų sensorinis rinkinys „PATIRK LIETUVĄ“

35,00 

TOP 1
„Patirk Lietuvą“ projektui susivienijo autentiško lietuviško medaus, parfumerijos ir meno kūrėjai. Atrask ir patirk Lietuvą visais savo pojūčiais – paragauk, įkvėpk, pažvelk ir paliesk!

Liko 19

„Patirk Lietuvą“ – tai sensorinė skonio, kvapo ir vaizdo sinergija, menanti Lietuvos grožį ir žadinanti prisiminimus apie Lietuvą.

Rinkinyje rasite:

  • 6 indelius po 40 g lietuviško Šerkšnų šeimos bityne surinkto medaus, praturtinto sodriais, šaltyje džiovintų uogų ir žolelių, skoniais.
  • „Patirk Lietuvą“ kvepalus – 10 ml flakoną kvepalų, skirtų aplinkai ir tekstilei kvepinti. Kvepalai „Patirk Lietuvą“ pasitinka saulėta pievų, gėlių nektaro ir medaus gaida. Kvapo širdyje persipina nupjautos žolės ir miško aromatas su švelnia prieskonių nata. Mintimis nusikeliame į pamiškę, pripildytą švelnių žiedų, vaistažolių, balzaminio medienos aromato ir bičių dūzgesio. Staiga prasideda liūtis, nuplaunanti žiedadulkes ir išvalanti orą. Kvapo bazinėje natoje išsiskleidžia gaivus rasotų gėlių aromatas.
  • Pažinčiai su aromatu skirtą atviruką „Lietuvos pieva“, kurį suvilgius kvepalais šalies laukų dvelksmas gali lydėti skaitomų knygų puslapius ar būti išsiųstas į tolimiausią pasaulio kampelį. Atviruko autorė menininkė Ieva Tumonė.

„Patirk Lietuvą“ sensorinis rinkinys gali būti šilčiausios lauktuvės iš Lietuvos.

Atsiliepimai

Aušra
Jūsų skoniai ir kvapai - subtilu, autentiška, lyg ragautum gyvenimą! Ačiū už tokius puikius produktus.
Raimonda Petrolienė
Šerkšo medus tapo tam tikra mūsų dovanų tradicija tiek esantiems toli nuo Lietuvos, tiek ir vietiniams artimesiems. Kai jau atrodė, kad esame viską dovanoję ir išragavę, atradau rinkinį "Patirk Lietuvą". Tai kažkas visiškai naujo ir unikalaus! Labai gera dovanos idėja! Giminaičiai užsienyje liko sužavėti!
Milda Dvornikovienė
Labai netikėtas derinys!! Šerkšno medų jau ragauju seniai, tačiau šis komplektas ypatingas. Skoniai maloniai nuteikiantys, atgaivinantys, sušildantys, o dar kvapas sužadinantis vasariškus prisiminimus. Žaviuosi Šerkšnų kūryba, visada randa kaip nustebinti pirkėjus :)
Serksnomedus
Džiaugiuosi, kad rinkinys perkėlė ten, kas Jums primena Lietuvą.
Viktorija Savickienė
Puiki dovana ir terapija - ir gomuriui pamaloninti ir aromaterapija kartu
Dalia
Ačiū už Jūsų nuostabų gaminį. Medaus rinkinio skoniai maloniai nuteikia gomūrį ir jų įvairovė paivairina kiekvieną dieną. Kvepalų aromatas perkelia į vasarišką šiltą rytą pievose. Tai tikrai nuostabi dovana kiekvienam.
Jogailė Navickaitė
Tikrai išskirtinis produktas. Vis galvodavau, ką tokio autentiškai lietuviško galima padovanoti užsieniečiams, atvykusiems čia ir galiausiai radau! Skritingo medaus ir kvapo pagalba gali lengvai užsieniečiui paaiškinti, kaip jautiesi sėdėdamas močiutės sode ar kur bevaikštant miške. O ir atvirukas, bent man, labai mielas. Ačiū Jums už tokią kūrybą!
Lijana Klimašauskienė
Pirmiausia, iškart dėmesį atkreipia produkto išvaizda, taigi tai buvo nuostabi dovana giminaičiams į užsienį. Šerkšno medų ir įvairius jo skonius mano šeima vis mėgsta paragaut ir mėgautis, tad buvau užtikrinta, kad toks medaus asorti ir dar su Lietuvos kvapu smagiai nustebins svetur gyvenančius. Ačiū!
Aukse Kaiser
Puiki dovana draugams uzsienieciams! Lietuviski produktai, ivairus skoniai! O kvepaliukas irgi labai originalus, kvapas kintantis. Pakuote labai grazi, dovanos visiskai nereikia ekstra ipakuoti - taip patogu - nusiperki ir dovanoji! Aciu!
Serksnomedus
Ačiū, kad mėgstate mūsų šeimos medų.
Jurgita Williams
Ši naujovė tobula dovana ne tik sau bet ir draugams. Mano šeima mėgsta Šerkšnų medų. Skoniai įpatingi, natūralūs ir sveiki produktai. Sukurti labai subalansuoti receptai. O dar pievas, medų, gamtą primenantis kvapas… tikrai labai patiko šis produktas. Taip pat ir pakuotė, nes man svarbu kaip produktai pateikti. Žodžiu puiku! Smagu, kad yra tokių kūrybingų žmonių garsinančių Lietuvos vardą.
Serksnomedus
Ačiū už atsiliepimą ir drąsą išbandant vis naujus mūsų produktus.
Janina
Nuostabi dovana ir tobulas prisimininas apie Lietuvą, jos gamtos skonius ir kvapus.
Jurga
Sveiki, įsigijome jūsų rinkinuką, kaip dovaną draugams į užsienį. Kadangi mūsų draugai nėra buvę Lietuvoje, ieškojome originalesnių dovanų atskleidžiančių lietuviškus produktus ir skonį. Pagarbiai, Jurga

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

* būtina įrašyti

Verslo Dovanos
nuo 6.49 €
verslo dovanos